Vážení klienti, od 1.7.2026 vzniká povinnost všem chovatelům (majitelům) psů provést registraci do Centrální evidence psů, tedy centrálního registru. Je to z pokynu Ministerstva zemědělství a zapisovat budeme pouze my, veterinární lékaři, a to za poplatek. Pokud máte psa zapsaného v jakémkoli jiném registru, musíte psa zapsat do CEP také! Týká se to naprosto všech majitelů psů. Zápis bude možný OD 1.7. nejpozději však při nejbližší vakcinaci proti vzteklině. Pokud budete mít jakékoli dotazy, pište, ráda vám je zodpovím.
MVDr. Andrea Mertová


